30 listopada 2019

Listopadowe.

Listopad uplynął pod znakiem chorób dzieci, w związku z tym moich paru dni w domu. Zatrzymałam się więc na chwilę, co za tym idzie sama odpoczęłam i zregenerowałam siły oraz ponownie przewartościowałam priorytety. 

Przybyło:


Brałam udział w wymianie mikołajkowej w grupie fanów Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Dzięki temu poznałam wspaniałą i przesympatyczną osobę. Te powyższe zdjęcia ilustrują prezent przygotowany dla mnie przez Anię. Jak otworzyłam "Pod skórą", to usiadłam z wrażenia :)Leonardo da Vinci i Carvaggio. Zbliżenia - od wydawnictwa Arkady (jeżeli pytacie, czy książki nadają się na prezent, odpowiadam, że TAK)
Dachołazy i Odkrywca od wydawnictwa Poradnia K (a to wszystko po Wilczerce tej samej autorki)
Powódź nadesłane z Wydawnictwa Książy Młyn
Kocham Cię mimo wszystko - od wydawnictwa eSPe
Lottie i Kapitan Mackenzie, Demony przeszłości cz. II (pierwszą pokazywałam parę miesięcy temu), Taniec w świetle księżyca oraz Złączeni obowiązkiem - zakupy własne
Na pierwszym zdjęciu, tam z tylu - wszystkie książki z biblioteki.  Nie wiem czy zacznę w ogóle "Wojnę i miłość", bo chyba zrobię własny zakup, a tu już w zapowiedziach trzecia część.


Mój Leonardo od wydawnictwa Arkady (książka miała premierę w Polsce właśnie w minionym tygodniu)wszystkie powieści kanadyjskiej pisarki Janette Oke - zakupy własne


Dwa zdjęcia jednej książki, abyście zobaczyli porównawczo jak wypada na tle innych. To biografia Witolda Adama Czartoryskiego autorstwa Pani Barbary Obtułowicz (autorki m.in. książki: Maria Amparo Muñoz y de Borbón. Księżna Czartoryska, Wydawnictwo Universitas, 2013) . Książkę można nabyć na stronach Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

***

przeczytane w listopadzie  (bez zachowania kolejności)

1. Ewa K. Czaczkowska, Historie kobiet wybranych.
2. Terri Blackstock, Dosięgnąć świąt.
3. Paweł Fleszar, Powódź.
4. Leonardo da Vinci. Encyklopedia sztuki.
5. Kard. Konrad Krajewski, Zapach Boga.
6. Stefano Zuffi, Caravaggio. Zbliżenia.
7. Małgorzata Lis, Kocham Cię mimo wszystko.
8. Shana Galen, Miłość bez hrabiego.
9. Eloisa James, Zbyt szalony na męża.
10. Agata Puścikowska, Wojenne siostry. Niezwykłe historie bohaterskich kobiet.
11. Nora Roberts, Książę i artystka. 
12. Diana Palmer, Odzyskane uczucia.
13. Katherine Rundell, Wilczerka.
14. Magdalena Wolińska-Riedi, Kobieta w Watykanie.
15. Caroline Husle, Gorączka świąteczna.
oraz recenzowane dziecięce, które wyróżniam:
Jolanta Berezowska, Małgorzta Berezowska, Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Iwonna Buczkowska, Pluszowy Zajączek  ---- co nie oznacza wcale, że to są jedyne książki w tym miesiącu czytane z młodszym dzieckiem :)Dobrego czasu Adwentu
z pozdrowieniami 
B.
p.s. zdążyłam tym razem tuż przed północą :)

5 komentarzy:

  1. Bardzo ciekawe tytuły - podkradłabym kilka! :) Gratuluję także wyniku!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z komentarzami powyżej. Dla osoby lubiącej czytać książki, sterta książek to piękny widok. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.