7 grudnia 2023

Tak czytam 2023.

Mikołajkowy prezent pojawił się od  Księgarnia Tak Czytam . Wybór jak zwykle trudny. Sztuka i klasyka dziecięca,  do której lubię wracać i do której namawiam swoje dzieci. Bardzo polecam sieć księgarni stacjonarnych w całej Polsce oraz stronę internetową (każdy wtorek - darmowa przesyłka powyżej kwoty zakupów 100 zł).


TAK CZYTAMRealizacja w księgarni TAK CZYTAM (w Warszawie księgarnia jest na Pradze) w ubiegłych latach (podlinkowane posty):

 

1 komentarz:

  1. Bardzo lubię tę księgarnię i ilekroć jestem w podróży zawsze tam wchodzę. Korzystam też czasami z internetowych zakupów. Leonardo i Chełmoński - też bym przytuliła. Ciekawie też wyglądają Mapy nieba. Pięknie, że zachęcasz dzieci do lektury, bo wśród dzieci i młodzieży dziś czytelnictwo mam wrażenie zamiera. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.