27 grudnia 2016

Grudniowy i prezentowy.

         Stosik grudniowy jeden, ale i tak uważam, że zaszalałam w okresie kupowania prezentów. Brakuje w nim jeszcze zakupionej książki Sabriny Jeffries, Gdy wiarołomca powraca oraz Historii świątecznej choinki, którą dostałam od Wydawnictwa Literackiego przed świętami w formie ebooka. 
Jak czytać włoskie malarstwo renesansowe od wydawnictwa Universitas
romanse historyczne - zakupy własne z promocji świątecznej wydawnictwa Amber oraz w księgarni internetowej. Okładka MacLean masakrycznie brzydka (sic!) Nic jeszcze z tego nie czytałam.


           A pod choinką ku swojej radości znalazłam w prezencie od Męża - mój pierwszy w życiu - czytnik (!) oraz bony do sfinalizowania w jednej z sieciowych księgarń, więc czeka mnie zapewne wyprawa do stolicy, podobnie jak rok temu (o czym było TU). Co do czytnika, zastrzegłam, że papier to jednak papier i zakupy książkowe w tej formie będą zapewne nadal aktywne. Z czytnika bardzo się cieszę, jest mały, ale osobisty :)


[edytowany 28.12.2016]

    Nie wiedziałam, że tak szybko uda mi się zrealizować bony. Migusiem zawitałam dziś na krótko do stolicy i do jednej z księgarń TakCzytam. Postanowienie było, że biorę książki do czytania: żadnych poważnych lektur i albumów. Nastawiona na romanse historyczne. Pozostałam "wierna" więc swoim wydawnictwom. Prusowi jednak nie mogłam się w ogóle oprzeć, a poza tym będzie przydatny:) Wybrałam dla siebie:7 komentarzy:

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.