18 marca 2023

Łukasz Gryczanny, Promyk.

 


Promyk Łukasza Gryczannego z ilustracjami Oli Krzanowskiej to książka wartościowa i mądra. Opowiada o dziewczynce, Agatce, której rodzice się rozwiedli. Pewnego dnia spotyka się z tatą, który informuje ją, że będzie miał psa. Okazuje się, że nie jest to jednak mały piesek. Agatka dowiaduje się czym jest schronisko, kto do niego trafia, co trzeba zrobić, aby pomóc znajdującym się w nim zwierzętom. Książka opowiada więc nie tylko o trudnych sprawach rodzinnych, ale również porusza kwestię adopcji psów ze schroniska. To bardzo wartościowa pozycja.

Warto podkreślić, że 1% że sprzedaży książki, wydawnictwo Bis przeznacza na rzecz Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt - OTOZ Animals.

 

Łukasz Gryczanny, Promyk, wydawnictwo Bis, wydanie 2023, ilustracje Ola Krzanowska, okładka twarda, stron 72.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.