26 marca 2017

Niedziela z albumem - Rijksmuseum. Amsterdam.
Muzea świata. Rijksmuseum. Amsterdam,  Wydawca Świat Książki, wydanie  2006, seria: Muzea Świata, tekst w opracowaniu Danieli Tarabry, tłumaczenie z włoskiego Hanna Borkowska, okładka twarda z obwolutą, stron 328.

7 komentarzy:

 1. Znalazłaś sobie piękny sposób na spędzanie niedzieli- przeglądanie albumów. Już samo wspomnienie Rijksmuseum wywołuje we mnie przyjemne skojarzenia; wigilijny poranek, lodowisko pełne kolorowo odzianych łyżwiarzy, piękne obrazy w starym gmachu, kubek gorącej czekolady w pobliskiej kawiarence i to uchwycenie chwili - to poczucie szczęścia. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie tam jeszcze nie było, ale od tego są właśnie książki takie jak ta :)

   Usuń
 2. Ostatnie zdjęcie pokazuje, że masz całkiem pokaźną kolekcję z tej serii.
  Twój cykl "Niedziela z albumem" bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wszystkie pozycje, które ukazały się wówczas w tym cyklu :)To jeszcze były czasy błękitnej, potem srebrnej karty i przynależności do klubu.
   Dziękuje za dobre słowo :)

   Usuń
  2. Właśnie zastanawiałem się ile masz albumów w domu :) Bardzo ciekawy pomysł na serię wpisów.

   Usuń
 3. Wspaniała kolekcja, do której nieustannie można powracać i wciąż znajdywać nowe inspiracje. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam w te wakacje w tym muzeum i jest naprawdę rewelacyjna. Jeśli ktoś ma okazję, to powinien je koniecznie odwiedzić :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.