13 października 2010

Wojciech Widłak, Podręczny NIEporadnik. Rękawiczka - polecana zapowiedź.


Ilustracje: Paweł Pawlak
ISBN: 978-83-926726-5-4
Kategoria: dla dzieci od lat 5
il. Paweł Pawlak
s.32
oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
wydanie: 2010

Przewidywana data wydania: 8 listopada 2010

Nieustraszeni naukowcy, Henryk Kwas i Anatol Kurzawka stale pracują. Tym razem prezentują rezultaty swoich badań nad… pięciopalczastą rękawiczką. Do czego takowa nie służy przekonacie się Państwo po lekturze tej mrożącej (miejscami) krew w żyłach pozycji.

Ale, ale… naukowcy tym razem, po licznych apelach, listach i prośbach, zgodzili się zdradzić kilka szczegółów swych bogatych biografii oraz opowiedzieć nieco o historii swej współpracy. Kto ciekaw pierwszych eksperymentów młodego Kurzawki oraz tego gdzie wiedzę zgłębiał Kwas – do księgarni marsz!

Podręczny nieporadnik. Rękawiczka to kontynuacja Podręcznego nieporadnika. Młotka - Najpiękniejszej Książki Roku IBBY 2009. Jak poprzednie tomy, jest kompletnie nieprzydatny, zupełnie niepoważny i do łez śmieszny.

(źródło: zapowiedź wydawcy)

Słowem malowane poleca!

recenzje:

4 komentarze:

 1. Może być ciekawe ;) Zwłaszcza dla młodszych czytelników (mam na myśli jeszcze młodszych ode mnie). Ale podejrzewam, że nawet te starsze mole książkowe miałyby niezłą zabawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne ilustracje i zeczywiscie moze byc ciekawa zarowno dla starszych jak i dla mlodszych czytelnikow. ale rysunki sa swietne.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję przezz końcówkę nosa, że będzie się działo oj będzie, pięciopalczasta rękawiczka, to dopiero obiekt naukowy!!!!;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dwie poprzednie książeczki:) Warto!
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.