7 maja 2017

Niedziela z albumem - Historia mody.
Francois Boucher, Historia mody. Dzieje ubiorów od czasów prehistorycznych do końca XX wieku, wydawnictwo Arkady, tłumaczenie: Piotr Wrzosek, wydanie 2008, okładka twarda, format: 25x28 cm,  stron 480.

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ja spełniłam marzenie półtora roku temu, jak dostałam bony od męża do jednej z warszawskich księgarń :) dobrej niedzieli :)

   Usuń
 2. Piękny album!
  Skoro wydany przez Arkady to wiadomo, że na najwyższym poziomie edytorskim.
  Przeglądałam go kiedyś w księgarni. Może kiedyś się skuszę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wówczas w tzw. taniej książce kosztowała 90 zł.

   Usuń
 3. Każda niewiasta powinna mieć taki album w domu:) Może również się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O modzie albumy zawsze mile widziane :)

   Usuń
 4. I ja dołączam do zainteresowanych. Pamiętam jaką radość sprawiały mi kiedyś w encyklopedii pwn ilustracje ubiorów z różnych epok, jak pobudzały one wyobraźnię i jaką odmianą były w szaroburej rzeczywistości PRL-u. Te kolorowe przepiękne stroje, tu koronki, tam hafty, tu bufiaste rękawy, tam zwiewne woale- cuda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, ja rownież uwielbiałam przeglądać encyklopedie pwn! Wówczas jednak nie było internetu i wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych. Nawet w domu nie było telefonu, bo trzeba było odczekać ileś tam lat. Tylko książki i ewentualnie "Świat Młodych" i "Filipinka" :)

   Usuń
 5. Mam na półce ten album, dostałam w prezencie :) uwielbiam go

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.