1 maja 2010

Marcin Brykczyński,TRZY PSY PRZYSZŁY.

Książki dla dzieci
stron 24
oprawa twarda
ISBN: 978-83-7672-057-9
Seria wydawnicza:
JAŚKI

Mała książeczka dla dzieci, która opowiada historie trzech piesków w formie pewnego rodzaju wyliczanki. Trzy pieski postanowiły odwiedzić psa mieszkającego w budzie. Ten zamartwia się czym ma ugościć niespodziewanych przybyszy, aby nie poczuli się dotknięci brakiem jedzenia. bezustannie się o to troszczył i o tym myślał. okazało się jednak, że każde z trzech psów w myśl zasad psiej przyjaźni przyniosło po dużej kości. Od tj pory wszystkie cztery psy zamieszkały w budzie. 

 Urocza książeczka opowiadająca o przyjaźni. Oko małego czytelnika cieszą wspaniałe ilustracje w wykonaniu Iwony Całej, ktore zajmują cale powierzchnie stron. Rymowanki krótkie znakomite do nauki juz dla dwulatka.

Polecam serdecznie!9 komentarzy:

 1. Właśnie czekamy na obie książeczki z dedykacją pani Iwony Całej: na 'Trzy pasy przyszły' i 'Liczydełko'. Ciekawie się zapowiada.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś, gdy będę miała dzieci i kupię je dla nich. Sama raczej nie będę się w nich zaczytywać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak ja lubię Marcina Brykczyńskiego, zaczytywałam się jego wierszykami dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spróbowałam powiedzieć na głos tytuł tej książki i mam problem :) Dalej też są takie łamańce językowe :)?

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja córeczka po prostu jest w tych ksiązeczkach zakochana:)

  Polecam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wczoraj, po przebyciu dość dalekiej drogi na zachodnie wybrzeże USA (z dodatkowym objazdem przez Francję), książeczka dotarła do rąk mojego Smyka (w przyszłym tygodniu kończy 5 lat) - została przeczytana zaraz po wyciągnięciu ze skrzynki, jeszcze zanim ściągnęliśmy kurtki i buty i bardzo spodobała się mojemu dziecku.

  Motylek
  mounthood.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Wczoraj, po przebyciu dość dalekiej drogi na zachodnie wybrzeże USA (z dodatkowym objazdem przez Francję), książeczka dotarła do rąk mojego Smyka (w przyszłym tygodniu kończy 5 lat) - została przeczytana zaraz po wyciągnięciu ze skrzynki, jeszcze zanim ściągnęliśmy kurtki i buty i bardzo spodobała się mojemu dziecku.

  Motylek
  mounthood.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Motylku to dla synka moc buziaczków, a książeczka u mnie też czytana :)

  OdpowiedzUsuń
 9. My też czytamy "Trzy psy". Zapraszam do poczytania mojej recenzji http://maniamamowania.pl/o-psiej-przyjazni-recenzja-ksiazki-trzy-psy-przyszly-marcina-brykczynskiego/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.