8 stycznia 2010

Wojciech Widłak, Paweł Pawlak, Młotek. Podręczny NIEporadnik.


Wydawnictwo Czerwony Konik
ISBN:978-83-926726-1-6
Liczba stron:32
Wymiary:150 x 190 mm
Ilustracje: Paweł Pawlak

Mała książeczka, ale zawiera dużą dawkę ciepłego humoru. W życiu codziennym mamy do czynienia z różnymi przedmiotami. Które wymyślono po to, aby ułatwić ludziom życie. Dobrze jest jednak wiedzieć, do czego dany przedmiot nie służy. Nieporadnik autorstwa profesora Kurzawki i adiunkta Kwasa na pewno przybliżą czytelnikowi nowe wiadomości z zakresu, do czego nie służy młotek. W sposób zrozumiały i w postaci swego rodzaju rozprawy naukowej oraz dzięki wspaniałym rysunkom, naukowcy wykładają przykłady błędnego zastosowania młotka. Profesor Kurzawka i adiunkt Kwas przeprowadzili w warunkach laboratoryjnych serię ciekawych testów. Dowiadujemy się, że młotek na pewno nie służy miedzy innymi do gotowania wody, do odcedzania makaronu czy gry w szachy. To cudowna książeczka – perełka wśród poradników dla dzieci z piękną oprawą graficzną.
Cudne! Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.