12 kwietnia 2012

Michał Nowakowski, Odlotowo.

Książeczka Odlotowo w sam raz nadaje się dla małych wielbicieli podniebnych maszyn latających. To pozycja, w której nasza latorośl śledzi przygody samolocika Skrzydełka, którego pewnego dnia podczas długiej podróży spotyka niemiła niespodzianka. Koniec końców samolocik trafia na lotnisko Odlotowo, gdzie poznaje inne maszyny. Są to Smaruś, śmigłowiec ratunkowy Pigułka, odpowiedzialny za to, co się dzieje na lotnisku Pan Odlotek, pewny siebie Vipek, mający lęk wysokości Śmigiełko. Okazuje się, że na lotnisku nie powinien panować żaden bałagan czy rozgardiasz. Wszystko powinno mieć swoje miejsce, a przyjaciołom należy się szacunek.

Książka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Treść uzupełniają wspaniałe ilustracje autorstwa Macieja Szymanowicza. Warto!


Michał Nowakowski, Odlotowo, wydawnictwo Wilga, ilustrator: Maciej Szymanowicz, przedział wiekowy: 0-6 lat, oprawa twarda, stron 24.

1 komentarz:

  1. To coś dla mojego Nikusia :)
    Uwielbia wszystkie maszyny w tym oczywiście też samoloty ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.