20 kwietnia 2017

Delphine Chedru, Rycerz Lwie Serce. Książka-gra, której bohaterem jesteś ty!            Rycerz Lwie Serce to książka inna niż wszystkie. To książka gra. To od dziecka zależy, które zadanie wybierze do wykonania i którą drogę. Zazwyczaj są to propozycje między wyborem ostrożniejszym i bezpieczniejszym, a tym wymagającym odwagi i precyzji działania. Dziecko odpowiada na pytania, rozwiązuje zagadki i sortuje według własnych pomysłów. Aby kontynuować przygodę należy dokonać wyboru, a zabawę można rozpoczynać tyle razy ile się chce. Dzięki temu wędrujemy po książce i za każdym razem odkrywamy jej nowe strony. Ilustracje są proste, a barwy czyste i podstawowe. To znakomita wiosenna propozycja od wydawnictwa Nasza Księgarnia.Delphine Chedru, Rycerz Lwie Serce. Książka-gra, której bohaterem jesteś ty!, wydawnictwo Nasza Księgarnia, kwiecień 2017, tłumaczenie z języka włoskiego Joanna Wajs, ilustracje: Delphine Chedru, oprawa twarda, stron 40.


Delphine Chedru mieszka i pracuje w Paryżu. Jest grafikiem i ilustratorem ponad trzydziestu książek dziecięcych. 

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy pomysł! Dorosły w takie rzeczy się wciąga, a co dopiero dziecko :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.