13 marca 2012

Ludzkie ciało. Przewodnik z obrazkami 3D.

Bardzo żałuję, że gdy byłam dzieckiem nie było takich książek takie obecnie są wydawane w sferze edukacyjnej. Podręczniki, które sucho przekazywały wówczas wiadomości nie cieszyły się moim przywiązaniem. Teraz nie dość, że poprawiła się jakość podręczników, to na dodatek można czerpać wiedzę z takich fantastycznych książek jak ta wydana przez wydawnictwo Wilga i dotycząca ludzkiego ciała. Każde dziecko jest zainteresowane, co tam jest pod tą ludzką skórą. Ilustracje i garść informacji skrzętnie uporządkowanych w książce pomaga przyswoić taką prostą wiedzę. Wszystko wspaniale rozrysowane i podpisane. Poznać można między innymi zasady krążenia, budowę serca, mózgu, układu pokarmowego, układu nerwowego, skóry, układu oddechowego, szkieletu, mięśni czy zmysły. Co więcej w książce znajdują się interesujące obrazki 3D. Do pozycji dołączony jest również plakat. Bardzo dobry wspomagacz naukowy dla młodych naukowców.


Ludzkie ciało. Przewodnik z obrazkami 3D, Wydawnictwo Wilga, Przedział wiekowy: od 9 do 12 lat, kategoria: edukacyjne, oprawa twarda, stron 22.

*zdjęcia własne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.