5 sierpnia 2010

Ludwik Cichy, Kolorowy alfabet.

Przedział wiekowy: od 3 do 6 lat
il. Piotr Parada 
Kategoria: Edukacyjne
Typ okładki: twarda
ISBN: 978-83-259-0216-2
Liczba stron: 56
Format: 24 x 29 cm

Wspaniała książka dla najmłodszych, które tak jak moje, choć jedynie dwuletnie dziecię, jest spragnione znajomości literek. Tutaj znajdziemy krótkie rymowanki, które zaznajamiają małego czytelnika z poszczególnymi literkami alfabetu. Oprócz nich są tu przecudne ilustracje autorstwa Piotra Parady wypełniające całe strony, które nawiązują do danej literki. Pozwalają one połączyć daną literkę z wyrazem. Mamy, więc tu zabawę słowem i obrazem. Kolejna znakomita rzecz, to słynne trzy linie i wpisane w nie litery w taki sposób jakby były pisane w zeszycie. Do tego moja córa jest jeszcze za mała, ale wszystko przed nami.

Książka przecudnej urody w sam raz dal tych, co zaczynają uczyć się czytać i pisać. Rodzice będziecie zachwyceni, a dzieci wniebowzięte!P O L E C A M :)

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.