18 maja 2016

Rascal, Przed twoim urodzeniem.Przed twoim urodzeniem to prosta, nieskomplikowana historia, która koi duszę nie tylko dziecka, ale i dorosłego. Od paru dni czytam ją synowi przed snem najmniej trzy razy. Za każdym razem obserwuję na jego twarzy uśmiech podczas czytania. To działa :) Książkę czytamy wolno jednocześnie podziwiając subtelne ilustracje Mandany Sadat. Osobiście ułożenie tekstu, podobny rytm, kojarzy mi się z modlitwami z Brewiarza. Niemniej to książka o miłości, a jednocześnie najprostszy sposób przekazanie najmłodszemu dziecku wiedzy o tym, w jaki sposób pojawił się na świecie i czy był wyczekiwany przez rodziców. Ilustracja z sercem totalnie mnie rozbroiła. Jak najbardziej polecam.


Rascal, Przed twoim urodzeniem, wydawnictwo Czerwony Konik, wydanie 2016, ilustracje Mandana Sadat, oprawa twarda, stron 32, wiek 0+.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.