23 maja 2011

Renata Piątkowska, Opowiadania dla przedszkolaków - audiobook.

Wydawnictwo BIS
Czyta ARTUR BARCIŚ
Czas nagrania ok. 90 minut - 2 CD audio
ISBN 978-83-7551-193-2
wydanie 1 - projekt okładki Iwona Cała
data wydania 2011-04-29 Tym razem miałam do czynienia nie z książką papierową, ale z audiobookiem. Opowiadania autorstwa Renaty Piątkowskiej znakomicie zinterpretował dla dzieci znany aktor Artur Barciś. Narratorem opowiadań jest kilkuletni Tomek opowiadający o swoich przygodach i nurtujących go problemach. Wszystko to ukazane jest z perspektywy dziecka. 

Tomek nie znosi w przedszkolu leżakowania, ale aby się podczas tego czasu zbytnio nie nudzić, to wymyśla własne historie. W główce chłopca mieści się, bowiem wiele pomysłów, tylko czasu na ich realizację brakuje, a po za tym nie wszystkie spotykają się z akceptacją rodziny. Zresztą tomek jest przekonany, że dorośli nie rozumieją wielu spraw. 

Opowiadania, mimo, że krótkie, to są ciepłe, zabawne i potrafią zaciekawić nie tylko dzieci, ale również nas - dorosłych. Słuchanie ich było dla mnie wielką przyjemnością.

3 komentarze:

 1. Audibook super, moja córka uwielbia, słuchamy codziennie w drodze do przedszkola - Polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. My mamy książeczkę i naprawdę dobrze się czyta te historyjki na dobranoc. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też mamy książkę :) Córka wyrosła, czas więc podsunąć - poczytać synowi :)

   Usuń

Dziękuję bardzo za konstruktywne słowo pisane pozostawione na tym blogu. Nie zawsze mogę od razu odpowiedzieć, za co przepraszam.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Prowadząca bloga nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.